MENU

Ubytování v Hotelu Jestřábí

Hotel JESTŘÁBÍ ve svém areálu nabízí: 53 pokojů - každý pokoj vybaven sprchou, WC a TV restauraci, terasu s výhledem na jezero, salonek vlastní pláž, dětské hřiště, venkovní hřiště s asfaltovým povrchem v areálu se nachází půjčovna lodiček, šlapadel, surfbike, seekajak atd... bezplatné parkoviště v uzavřeném areálu bezplatná WI-FI.

Úschovna kol je ideálním místem pro skupinové pobyty, školení, semináře, rodinná setkání, ale i pro individuální turistiku a pro pobyty rodin s dětmi. V blízkosti hotelu se nachází hustá síť cyklostezek, nedotčená šumavská příroda, nepřeberné množství památek, město Český Krumlov atd. U nás můžete strávit svůj volný čas aktivně, poznáním, nebo jen tak prolenošit.

 

V zimním období Hotel Jestřábí*** spolupracuje se skiareálem HOCHFICHT***** nejlepším skiareálem mimo Alpy a společně nabízejí ty nejvýhodnější zimní pobyty na Šumavě se super lyžováním.

Hotel JESTŘÁBÍ*** zajišťuje: výhodné skupinové ceny pořádání seminářů, rodinné oslavy, podniková setkání, předvánoční oslavy pro skupiny komplexní programy s bohatou nabídkou výletů do okolí společenské večery s živou hudbou a tancem pro firemní setkání pořádání rautů a grilování průvodce pro skupiny seminární místnosti až pro 120 osob a dále 2 seminární místnosti po 30 osobách.